"Активи України"
Ресурси Вінничини

Бізнесу Одеси пропонують об’єднатися навколо реформ Саакашвілі

0

ОдессаБагато експертів вважають що ефективність реформ які планує провести новий губернатор Михайло Саакашвілі в Одеському регіоні багато в чому буде залежити від участі в їх впровадженні місцевих громадських інститутів.

 

На думку Валерія Вєтрова (голови представництва Держпідприємництва в Миколаївській області 2000-2012 роках):

 

“Зміни ситуації з розвитком бізнесу дозволять системні заходи, які будуть об’єднувати як посилення контролю з боку відповідних державних служб за реалізацією державної політики щодо розвитку підприємництва так і активізації представників бізнесу для участі у проведенні реформ в кожному районі та місті регіону”.

 

Пропонується представникам бізнесу самим визначити ті перші кроки, які необхідно реалізувати для покращення бізнес-клімату в регіоні. Одін з варіантів розпорядження який враховує різні заходи, реалізація яких дозволяла домагатися позитивних змін у різних регіонах України передбачає:

 

1.Впровадження практики проведення щоквартальних зустрічей голови облдержадміністрації з представниками бізнесу, за участю керівників органів виконавчої влади регіону для розгляду поточної ситуації з розвитку підприємництва в Одеському регіоні.

 

Проект розпорядження

 

2.Створння  або відновлення діяльності громадських рад підприємців при райдержадміністраціях та міськвиконкомах для оперативного вирішення проблем бізнесу, громадського контролю за виконанням законодавства, що регулює підприємницьку діяльність, протидії випадкам зловживань та коррупціі. Відновлення діяльності регіональної ради підприємців при облдержадміністрації для розгляду проблемних питань бізнесу на регіональному рівні та побудови комунікаційних зв’язків з центральними органами виконавчої влади, громадськими бізнес-об’єднаннями щодо вирішення питань що стосуються національного рівня.

 

Додаток 1 до розпорядження Саакашвілі

 

3.Організация згідно графіка проведення перевірок органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо виконання законодавства з питань підприємництва в регіоні. За результатами перевірок внесення пропозицій голові облдержадміністрації щодо притягнення до відповідальності у встановленому порядку посадових осіб які порушують законодавство або дії яких спрямовані на погіршення умов для ведення бізнесу.

 

Додаток 2 до розпорядження Саакашвілі

 

4. Створення з незалежних експертів: представників юридичних фірм, засобів масової інформації та громадських об’єднань підприємців «експрес-груп» для виїзду на місце в разі виникнення у суб’єктів підприємництва тих чи інших проблем, пов’язаних з протиправними діями і зловживанням контролюючих органів.

 

Доповідна записка до розпорядження Саакашвілі

 

На думку авторів проекту розпорядження, реалізація запропонованих заходів сприятиме реалізації державної політики у сфері розвитку підприємництва, протидії корупції, зниженню «напруги» в бізнес-середовищі та попередження виступів і страйків підприємців у районах та містах Одеської області.

 

Запрошуємо бізнес залишати коментарі та пропозиції. З питань консолідації зусиль звертатися до координатора адвокасі-кампанії Валерія Вєтрова: +38 096 373 58 26, vetrovvalerii@gmail.com 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар