"Активи України"
Ресурси Вінничини

Бізнес Дніпропетровщини уклав перші Меморандуми з кандидатами в депутати міської ради

0

Фото-Дніпродзержинськ перші меморандуми з кандидатами від ХДСНа Дніпропетровщині підписано перші Меморандуми між представниками об’єднань підприємців та кандидатами в депутати Дніпродзержинської міської ради.

 

Більше двох десятків кандидатів в депутати Дніпродзержинської міської ради від партії Християнсько-Демократичний Союз першими підтримали  консолідовані пропозиції реформ  малого та середнього бізнесу Дніпродзержинська та взяли на себе відповідальність за їх подальше виконання.

 

«Це перші результати реалізації чергового етапу проекту USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» по укладанню меморандумів із кандидатами – зазначила регіональний координатор проекту Кочерга Тетяна. На цьому етапі наша мета залучити до підтримки пропозицій реформ більшість із 441 кандидатів у депутати, висунутих місцевими організаціями партій».

 

Контактна особа: Тетяна Кочерга, golosw@meta.ua, +38 050 452 12 92

 

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE). Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років.

В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар