"Активи України"
Ресурси Вінничини

Бізнес очікує від ТПП більш активних дій стосовно зв’язків з іноземними партнерами – Мирослав Ніколайчук

0

126Бізнес Чернівецького регіону очікує від Торгово-промислової палати більш активних дій стосовно підтримки й розвитку підприємництва. Про це у коментарі «МСБ UA» заявив голова Клубу підприємців Буковини Мирослав Ніколайчук.

 

За його словами, у цьому плані представникам українських ТПП варто було би повчитися у своїх зарубіжних колег. Також він наголосив на необхідності сприяння ТПП розвитку діалогу між вітчизняними та іноземними бізнесменами.

 

 

МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за червень 2015 року

«Це має бути мережа організацій з чітко налагодженими інструментами взаємодії», – підкреслив М. Ніколайчук.

 

Відповідаючи на питання про те, які кроки має зробити ТПП для підвищення ефективності співпраці з бізнесом, він вважає, що все має зводитися до партнерського спілкування.

 

«Я це так собі уявляю: представник ТПП телефонує мені і говорить: «Знаєш, там у Румунії чи Молдові потрібен товар. Я налагоджу зв’язки і допоможу відправити його туди, якщо ти  виготовиш». Або ж розповість про можливість іноземного інвестування у мій бізнес», – зазначив він.

 

За словами М. Ніколайчука, нічого більшого від ТПП бізнес наразі не очікує, бо будь-які інші анонсовані дії будуть сприйматися, скоріше, як «бутафорія для звітності».

 

Вікторія Жмайло

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар