"Активи України"
Ресурси Вінничини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: бізнес – спільнота Черкас готує вимоги до майбутніх кандидатів

0

 

06123 вересня підприємці міста Черкаси зібралися  для остаточного визначення 10 пропозицій реформ, які будуть запропоновані кандидатам у депутати Черкаської міської ради та кандидатам на посаду Черкаського міського голови для включення у їхні передвиборчі програми.

 

 

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 

ЗАГАЛЬНА МЕТА ПРОЕКТУ:

Прискорити реалізацію реформ у сфері малого та середнього бізнесу на регіональному рівні через формування і просування пріоритетів МСБ на регіональному рівні під час проведення місцевих виборів 2015року, підписання Меморандумів з кандидатами , що заявили свою підтримку підприємництва і виразили готовність у разі обрання реалізовувати пакет наданих малим та середнім бізнесом пріоритетів і реформ.

 

 

079Зокрема, бізнес-спільнота заявила про подальшого відстеження Коаліцією громадських організацій МСБ виконання передвиборчих обіцянок кандидатів.  

 

 

 

 

 

 

063Нагадаємо, протягом липня – серпня 2015р. в рамках Проекту  USAID “Впевнений бізнес – заможна громада” було проведено 5 фокус–груп з представниками різних напрямків бізнесу: сфера виробництва, послуг (СТО, рієлтори, турагенства та туроператори), пасажирські перевезення, оптова та роздрібна торгівля, власники тимчасових споруд тощо. У фокус–групах взяли участь понад 140 чоловік.

 

 

 

 

072За результатами роботи фокус–груп були сформовані пропозиції реформ, які увійшли в анкету для опитування підприємців. Далі було проведено анкетування представників МСБ через електронні скриньки, особисті зустрічі та розповсюдження анкет на паперових носіях (460шт). В результаті підприємці обрали 5 топ-вимог бізнесу до влади.  

 

 

 

На круглому столі підприємці з різних галузей економіки обговорили перелік вимог, які остаточно увійдуть до Меморандуму.

 

 

075Більш за все учасники приділили уваги питанню, яке за результатами опитування вийшло на перше місце: провести заходи щодо демонополізації ринку енергопослуг в м. Черкаси. Підприємці наголошували не тільки на високій вартості електроенергії та газу для підприємств, але й на необхідності оплачувати послуги наперед за півтора місяці, що вимиває обігові кошти підприємств.

 

 

 

 

083Після тривалого обговорення, учасники дискусії вирішили оголосити це питання «Пріоритетним» та звернутися листом до депутатів ВРУ та КМУ, голові Черкаської ОДА, НКРЄ з вимогою відкрити складові формування тарифів та повернути «Облгаз» та «Обленерго» до державної власності.

 

 

 

 

 

Перша ТОП–10  була підтримана одноголосно. Після цього учасники круглого столу підписали резолюцію, яка узагальнила вимоги підприємців.

 

 

058Коаліція МСБ передасть напрацьовані вимоги політичним партіям, кандидатам в депутати до Черкаської міської ради та кандидатам на посаду міського голови. Тим кандидатам, які підтримають вимоги підприємців, буде  запропоновано підписати Меморандум про те, що в разі перемоги на виборах, майбутній депутат або міській голова зобов’язуються виконати вимоги підприємців.

 

 

 

Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» за участі регіонального партнера проекту  Черкаської міської профспілки «Солідарність».

 

 

Контакти для спілкування: Ракова Ольга Федорівна, тел. 0678994195, E- mail: rakova_olga@bk.ru  

                                                Ромців Світлана Леонідівна ,тел.. 0939583945, Е-mail: svetlychok2408@gmail.com

 

 

 

 

 

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

 

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар