"Активи України"
Ресурси Вінничини

В Україні розпочнуть грантову програму для бізнес-переселенців – Мустафа Саїт-Аметов

1

7777777777777777777В Україні в рамках проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» найближчим часом розпочне роботу грантова програму для бізнес-переселенців.

 

Про це в коментарі «МСБ UA» розповів керівник проекту Мустафа Саїт-Аметов.

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за серпень 2015 року

 

«Буде оголошено конкурс, на який можна буде подавати свої бізнес-плани», – зазначив він.

 

 

За його словами, на даний час вже існують різні способи фінансування бізнес-переселенців в Україні.

 

 

«Для прикладу, у нас  є проект, який називається «Швидке реагування на  соціальні та економічні проблеми внутрішньопереміщених осіб» (охоплює вісім регіонів). Також є проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» (два регіони). Обидва вони імплементуються Програмою розвитку ООН і фінансуються японським урядом», – повідомив він.

 

 

За його словами, у рамках цих двох проектів велика увага приділяється «зайнятості і самозайнятості».

 

 

«Таким чином, згідно з обома проектами, є декілька можливостей отримання підтримки. Йдеться не лише про фінансове забезпечення. Мається на увазі можливість отримання знань в рамках тренінгів з розвитку бізнесу, професійних консультацій»,  – сказав М. Саїт-Аметов.

 

 

При цьому він підкреслив, що не виключається також і можливість отримання фінансування на виконання конкретного бізнес-плану.

 

 

«Програма бізнес-тренінгів уже розпочата. Переселенці мають можливість записатися на ці курси і отримати необхідні консультації. Зокрема, надається допомога у розробці бізнес-плану, який знадобиться для отримання гранту», – пояснив експерт.

 

 

 

 

Вікторія Жмайло

Довідка «МСБ UA»:– Проект ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні потреби внутрішньо переміщених осіб в Україні» (із загальним бюджетом 6,3 млн доларів США) реалізується спільно з Міністерством соціальної політики та спрямований на підвищення рівня життя ВПО шляхом створення робочих місць та розвитку підприємництва, а також розширення доступу до соціальних послуг, розбудови інституційної спроможності уряду у реагуванні на проблеми ВПО, а також сприяння примиренню та соціальній згуртованості. 

– Проект ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» (із загальним бюджетом 5 млн доларів США) реалізується спільно з Міністерством регіонального розвитку та має на меті підвищення рівня життя місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом створення робочих місць та розвитку підприємництва. Реалізація зазначених цілей відбуватиметься шляхом проведення професійних тренінгів, підримки малого та середнього бізнесу, а також розбудови інституційної спроможності уряду щодо створення сприятливого бізнес клімату.

 

 

Програми реалізуються в рамках зобов’язань прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Україні, про що було оголошено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Ініціатива щодо партнерства є результатом переговорів в рамках четвертого стратегічного політичного діалогу між Японією та ПРООН, що проходив в Токіо в жовтні 2014 р.

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар