"Активи України"
Ресурси Вінничини

До кінця року в Україні з’явиться єдина Карта послуг для ВПО

0

map2_4843x3207До кінця року вся найважливіша інформація для ВПО буде зібрана в єдиній Карті послуг. Дані про послуги державних та громадських організацій, а також види та умови отримання допомоги нарешті будуть зібрані разом і розміщені на спеціальному Інтернет-порталі.

 

Крім того, буде видано 10 000 друкованих примірників «Карти послуг» та запущено перший мобільний додаток для переселенців.

 

Детально про це будуть говорити під час прес-конференції 8 жовтня о 14.00 в Києві за адресою: вул. Еспланадна, 20, 1-й пов. (Інформаційна агенція “Українські Новини”). До участі запрошені:

 

  • Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін,
  • Засновники ГО «ВО «Україна – це я!» Вячеслав Богуславський та Володимир Савчук,
  • Координатор проекту «Інформаційно-правова підтримка ВПО» Олексій Жмеренецький,
  • менеджер по роботі з грантами Данської ради у справах біженців Світлана Шатохіна,
  • переселенець з Горлівки, головний координатор ГО “Донбас СОС” Олександр Горбатко.

 

Недостатня інформованість внутрішньо переміщених осіб про послуги, які вони можуть отримати, а також контакти їх надавачів, веде до несвоєчасного отримання допомоги чи взагалі унеможливлює її. Це, в свою чергу, призводить до нових жертв серед мирного населення та зростання напруженості в соціумі. Для зменшення інформаційного вакууму серед ВПО представники волонтерських організацій та державних структур, що відповідають за роботу з внутрішньо переміщеними особами, нарешті зберуться разом для створення єдиного реєстру послуг.

 

«Як евакуюватися?», «Хто прийматиме мене «там»?», «Як і де отримати гуманітарну допомогу?», «Хто допоможе з житлом та працевлаштуванням?» – це далеко не повний перелік питань, відповіді на які постійно шукають переселенці. Тепер вони зможуть отримати їх швидко та зручно завдяки друкованій «Карті послуг», Інформаційному порталу або спеціальному мобільному додатку.

 

ГО «ВО «Україна – це я» спільно з Данською радою у справах біженців впроваджує проект «Інформаційно-правова підтримка ВПО», в рамках якого буде зібрано максимальну кількість організацій-надавачів допомоги ВПО у різних сферах та створено єдину Карту послуг з інформацією про те: хто, де та як може отримати гуманітарну допомогу (із зазначенням адрес, телефонів гарячих ліній, з картами, схемами міст тощо). Паралельно буде запущено відповідний Інтернет-портал та вперше розроблено спеціальний мобільний додаток для ВПО.

 

Акредитація:  Ірина Суліковська, +38 (063) 804-30-50

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар