"Активи України"
Ресурси Вінничини

ВІДЕО: Підприємці без РРО. Що взамін?

0

Підприємці та роботодавці Чернігівщини та усієї України декілька місяців боролися проти обов’язкового впровадження касових апаратів, але відстояти вдалося не всіх, а тому деяким підприємцям таки доведеться встановити ревізійно-розрахункові апарати.

 

8 липня у Дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція на тему «Підприємці без РРО. А що взамін?».

 

Нагадаємо, 28 грудня 2014 року був прийнятий закон України щодо застосування фізичними особами підприємцями контрольно-касових апаратів з 01.01.2015 та 01.07.2015 та 01.01.2016 для юридичних осіб, для ФОП третьої та другої групи відповідно, тобто касові апарати мали ввести власники малого та середнього бізнесу.

 

Ірина Березинець пояснила, що в результаті масових акцій протесту представників малого та середнього бізнесу з усієї країни вдалося домогтися прийняття законопроекту 1088 про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

 

 

Наразі від обов’язкового введення касових апаратів позбавлені фізичні особи підприємці з доходом менше 1 млн грн. та юридичні особи, що займаються наданням послуг населенню та проводять розрахунки за безготівковою системою.

 

Під дію закону не потрапили продавці пива (вони мають ще й оформити свої торгові точки як заклади ресторанного господарства) та юридичні особи, що займаються наданням послуг населенню та працюють за готівковий розрахунок.

 

Однак, проблема полягає не в самих РРО, а в нереформованій податковій системі і податковій службі України. «Боюся, що основна боротьба ще попереду», – висловив пересторогу Віталій Сальва. На його думку, відсутність будь-якого реформування податкової до кінця 2015 року покаже недієздатність уряду та його неспроможність проваджувати зміни, спрямовані на розвиток країни.

 

 

Роботодавці, присутні на прес-конференції, запевнили, підприємців, котрих не вдалося відстояти в боротьбі з касовими апаратами, не залишать на одинці з проблемами, адже на обслуговування касового апарату необхідно витратити близько 70 тис. грн. на рік, що є не підйомною сумою для багатьох. «Ми роз’їхалися, але не розійшлися», – підкреслила Олена Варнакова тим самим висловивши думку багатьох в готовності до кінця відстоювати інтереси тих, хто, як це не парадоксально, наповнює бюджет країни, і мав би отримувати максимальне сприяння від держави.

 

«Керівництво держави має звикнути до думки, що підприємці завжди доводять розпочату справу до кінця», – зазначила Світлана Жимолостнова.

 

 

Інна Різуха закликала підприємців об’єднуватися в профспілки, щоб централізовано представляти власні інтереси.

 

Учасники зібрання запропонували представникам малого та середнього бізнесу згуртуватися навколо Всеукраїнського об’єднання «Фортеця» в силу, що протистояла б великому бізнесу, інтереси котрого, на думку Тетяни Опришко, відстоюють лобісти у Верховній Раді.

 

 

Також роботодавці Чернігівщини висловили вдячність всім засобам масової інформації, штабам політичних сил, громадським діячам та активістам, котрі допомогли у відстоюванні інтересів підприємців не тільки Чернігова, а й усієї країни.

 

 

 

 

 

Джерело: edumka.com

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар