"Активи України"
Ресурси Вінничини

Затвра у м. Рівно обговорять проблеми органічного виробництва

0

Orig.src_.Susanne.Posel_.Daily_.News-farmers.market.organic.antioxidantsprevent.cancer_occupycorporatism«Проблемні питання органічного виробництва та вихідна нові ринки» – дискусія за участі представників Рівненської ОДА, науковців Національного університету водного господарства та природокористування і місцевих власників фермерських господарств.

 

Захід відбудеться 14 жовтня об 11.00 за адресою м. Рівне, Майдан незалежності, 2 (ресторан «Шкварочка»).

 

У заході візьмуть участь доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту НУВГП Петро Скрипчук, голова Рівненської обласної організації фермерів і приватних землевласників Дмитро Українець, директор ТД «Органічні ресурси» Богдан Солопчук (м. Луцьк).

 

Фундація імені князів-благодійників Острозьких у співпраці з Всеукраїнською екологічною громадською організацією «Мама-86», Національним університетом водного господарства та природокористування і науковим центром «Біоекономіки та євроінтеграції», рестораном «Шкварочка», Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою за інформаційної підтримки «Ча-Рівне», «Ритм-ТБ», ВД «ОГО» проводить у м. Рівне щорічні «Тижні екологічного споживача» (ТЕС) – тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання.

 

Цього року кампанія проходить під гаслом «Живи органічно!» і сфокусована на популяризації органічного землеробства серед фермерів, що потенційно могли б перейти на безпечний для природи та здоров’я спосіб вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції.

 

За детальною інформацією просимо звертатися до координатора кампанії В’ячеслава Доліда за тел. +38 (098) 517-10-80.

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар