"Активи України"
Ресурси Вінничини

Звіт до парламентських слухань з питань МСБ від Проекту USAID

0

Снимок экрана 2015-09-29 в 14.50.33Аналітичний звіт, який ви тримаєте в руках, підготовлений за результатами опрацювання даних Державної служби статистики України і Державної фіскальної служби України щодо стану розвитку малого і середнього підприємництва у 2010–2014 роках. У звіті представлений огляд стану розвитку МСП – юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

 

У звіті представлені дані щодо кількості суб’єктів господарювання різних типів, їх внеску в зайнятість, в загальний обсяг реалізації, а також щодо внеску МСП – юридичних осіб у додану вартість. Крім того, звіт містить спробу проаналізувати внесок МСП і фізичних осіб-підприємців у бюджети різних рівнів, попри неможливість отримати повну інформацію.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ

 

Матеріали, представлені у звіті, містять порівняння регіонів України за основними показниками розвитку МСП. Звіт пропонує низку узагальнень щодо ролі різних типів суб’єктів господарювання в економіці України і бюджетах загалом у регіональному розрізі.

 

Звіт адресований державним службовцям, посадовим особам та службовцям місцевого самоврядування, науковцям i експертам у сферах економіки, ринку праці, сприяння розвитку підприємництва.

 

Цей документ підготовлено за зверненням голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва (в рамках підготовки парламентських слухань “Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу”), завдяки допомозі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада” (Підтримка невідкладних реформ для покращення бізнес-середовища в Україні). Окремі думки, висловлені в документі, відображають особисту позицію авторів і можуть не відповідати позиції USAID, Уряду США, Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

 

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі “Facebook”: http://www.facebook.com/USAIDUkraine.

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]
Comments:

Залишити коментар