"Активи України"
Ресурси Вінничини

МСБ Дніпродзержинська уклав перший Меморандум з кандидатом на посаду міського голови

0

Дніпродзержинськ-Меморандум з кандидатом в мери від ХДС 2У Дніпродзержинську підписано перший Меморандум з кандидатом на посаду міського голови Олександром Черненко, що балотується від партії Християнсько-Демократичний Союз.

 

Я завжди був за розвиток рідного міста, тут родився, виріс, працював в сфері підприємництва, завжди підтримував підприємців, тому-що розумію важливість розвитку приватного бізнесу, як основи зростання економіки”, – зазначив Олександр Черненко.

 

Дніпродзержинськ-Меморандум з кандидатом в мери від ХДС 1“І якщо отримаю довіру виборців, мене не лякають вимоги, які сьогодні ставляться кандидатам на посаду міського голови, більш того, буду працювати не лише над вирішенням пріоритетних проблем бізнесу, а готовий  розглядати й інші вимоги, лише б покращити і бізнес-середовище, і життя містян”, – додав він.

 

Завдяки проекту USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» у об’єднання підприємців з’явилася надія, що закладена в меморандумах взаємодія влади та бізнесу в подальшому принесе покращення економічного стану і не залишиться безрезультатною.

 

Контактна особа: Тетяна Кочерга, golosw@meta.ua, +38 050 452 12 92

 

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE). Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років.

В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар