"Активи України"
Ресурси Вінничини

Місцева ТПП нагадує клуб за інтересами – Леся Аронець

0

111Торгово-промислова палата Івано-Франківської області взагалі жодним чином не впливає на розвиток бізнесу у регіоні, вона діє відсторонено, – розповіла у коментарі «МСБ UA» Голова правління Молодіжного громадського центру «Еталон» Леся Аронець.  «Вони закриті. Там є вузьке коло осіб, що керують організацією під себе, у своїх інтересах», – вважає громадська активістка.

 

На запитання про очікування бізнесу Івано-Франківщини від роботи ТПП Л. Аронець назвала два основні напрями: співпрацю та інформацію. І додала, що є потреба у зміні керівництва.

 

 

«Позитивним фактором може стати введення нових сил у членство цієї організації, оскільки через те, що до її складу нікого нового не приймають, палата скоріше нагадує на даний момент клуб за інтересами», –  підкреслила експерт.

 

 

МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за червень 2015 року

 

«Торгово-промислова палата має бути тим стержнем, навколо якого повинен крутитися і розвиватися регіональний бізнес, – вважає Л. Аронець. – Наразі ж  діяльність регіональної палати зводиться до двох функцій: видача ліцензій та організація ярмарків-продажів. Але це їх право, зважаючи на те, що це – громадська організація. Якщо вони таким чином визначили основні напрями своєї діяльності – значить, їм це підходить».

 

Вікторія Жмайло

[Голосів: 1    Середня оцінка: 1/5]
Comments:

Залишити коментар