"Активи України"
Ресурси Вінничини

На Львівщині планують залучати експертів до суперечок між бізнесом й податківцями

1

DSC_8817_1444653031_613x437.69830713422_3_0_

 «На Львівщині планують залучати до розгляду спорів між підприємцями та Державною фіскальною службою України незалежних фахівців. Відповідний експеримент запропонував реалізувати в області голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час публічної дискусії в межах всеукраїнського проекту «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи» у понеділок, 12 жовтня», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

 

«Відповідно, уже найближчим часом створять робочу групу для відпрацювання механізму залучення сертифікованих міжнародних аудиторів та податкових адвокатів до даного експерименту. Участь у дискусії взяла також заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, яка зазначила: «Особи, які братимуть участь в процесі адміністративного оскарження, повинні бути справді незалежними і вміти об’єктивно оцінювати факти, які викладають і представники бізнесу, і ДФС. Також незалежні експерти мають забезпечити об’єктивність та прозорість розгляду усіх скарг платників податків».

 

Під час обговорення із представниками експертного середовища, бізнесу та громадськості заступник міністра фінансів України підкреслила, що зараз у суспільстві є великий запит на проведення податкової реформи та зниження податків. Олена Макеєва повідомила: «Міністерство фінансів ще у березні почало обговорення з бізнесом й громадськістю нової податкової моделі. Найбільше зауважень було щодо великого податку на фонд оплати праці та непрозорого адміністрування податків. Ми поставили за мету створити просту зрозумілу модель, яка б встановлювала рівні та справедливі правила гри для всіх галузей економіки».

 

Джерелоdailylviv.com

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

1 коментар

Залишити коментар