"Активи України"
Ресурси Вінничини

На Харківщині профінансують близько 40 проектів – Валерій Дьома

0

148Фонд соціального розвитку Харківської області  планує профінансувати у найближчі два роки 40 проектів представників малого та середнього бізнесу.

 

 

Про це «МСБ UA» повідомив голова Наглядової ради Фонду Валерій Дьома.

 

 

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за серпень 2015 року

 

 

«Ми розпочали реалізовувати програми кредитування з початку червня. На сьогоднішній день у нас запущено 12 проектів. Загалом, якщо говорити про Харківську область, то за моїми даними ще декілька структур намагаються створити подібні програми», – підкреслив він.

 

 

У той же час, зазначив експерт, реальних кроків у цьому напряму поки не спостерігається.

 

 

«Наш Фонд планує у найближчі два роки профінансувати майже 40 проектів», – заявив пан Валерій.

 

 

За його словами, на даний момент кредитування малого та середнього бізнесу практично не здійснюється. Серед учасників програм їхнього фонду є підприємці, які за три місяці поспілкувалися майже з 40 банками, але результату немає.

 

 

«Навіть під заставу банки не готові давати кредити представникам МСБ», – підкреслив В. Дьома.

 

 

Він впевнений, що це – макроекономічна проблема.

 

 

«Доки в країні не стабілізується вся фінансова система, ніякі законодавчі й адміністративні дії цієї проблеми не вирішать», – зазначив експерт.
У той же час, відповідаючи на питання, як краще застосувати європейський досвід у цій сфері, В. Дьома зазначив, що Україна поки не готова переймати цей досвід, оскільки у неї досі немає аналогічних механізмів. Для прикладу, держава поки просто не готова взяти на себе певні компенсаційні моменти, які дали б гарантію і банкам, і представникам МСБ.

 

 

 

 

 

Вікторія Жмайло

Довідка «МСБ UA»:Валерій Дьома – голова Наглядової ради Фонду соціального розвитку Харківської області, засновник Фінансово-Промислової Групи SIGMA, наразі він відповідає за розвиток нових сфер діяльності в компанії SigmaBleyzer. ​
[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар