"Активи України"
Ресурси Вінничини

Обговорення: Законопроект щодо стимулювання виробничої діяльності та створення нових робочих місць

0

Шановні колеги, пропонуємо вашій увазі проект закону «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів (щодо стимулювання виробничої діяльності та створення нових робочих місць)». Законопроект розроблений за підтримки Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада».

 

 

Документ має на меті усунути існуючі податкові, митні та адміністративні бар’єри і запровадити дієві правові та економічні стимули для створення нових і модернізації існуючих виробничих об’єктів, створення нових робочих місць, технологічного оновлення і активізації виробничої діяльності суб’єктів господарювання та розвитку малих і середніх підприємств, що працюють у сфері реального товарного виробництва.

 

 

КОНЦЕПЦІЯ проекту Закону України «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів (щодо стимулювання виробничої діяльності та створення нових робочих місць)»

 

Мета розробки законопроекту

Усунути існуючі податкові, митні та адміністративні бар’єри і запровадити дієві правові та економічні стимули для створення нових і модернізації існуючих виробничих об’єктів, створення нових робочих місць, технологічного оновлення і активізації виробничої діяльності суб’єктів господарювання та розвитку малих і середніх підприємств, що працюють у сфері реального товарного виробництва.

 

  ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯдо проекту Закону України «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів (щодо стимулювання виробничої діяльності та створення нових робочих місць)»

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар