"Активи України"
Ресурси Вінничини

Парламент почув малий бізнес: у вересні відбудуться слухання

0

parlametski-sluhanniaВперше за останні 12 років в Україні відбудуться парламентські слухання щодо проблем малого і середнього бізнесу.

 

Вчора, 17 червня, Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва підтримав ініціативу проведення парламентських слухань з питань малого і середнього бізнесу.

 

Парламентські слухання плануються на 30 вересня 2015 року.

 

У підготовці проведення слухань підтримку надаватиме проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, який виконується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Проект допоможе підготувати аналітичні матеріали, які будуть представлені учасникам парламентських слухань.

 

За словами технічного радника проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада” Любомира Чорнія, останні парламентські слухання з питань малого і середнього підприємництва проводилися понад 12 років тому.

 

Експерт впевнений, що, зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, пріоритет розвитку МСБ стає особливо актуальним і більшість політиків починають розуміти важливість цього сектору для соціальної стабільності в країні.

 

chorniyРезультатом парламентських слухань, за його словами, повинно стати формування переліку пріоритетних законодавчих актів, які визначатимуть нову державну політику у сфері розвитку малого і середнього бізнесу.

 

“Дуже хотілося б, щоб результатом парламентських слухань стало ухвалення не тільки загальних рекомендацій, а й підтримка конкретних законодавчих ініціатив, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу в Україні та імплементацію європейських стандартів у цій сфері”, – зазначив Любомир Чорній.

 

Як неодноразово обговорювалося на зібраннях громадських об’єднань, що представляють сектор МСБ, в основу нової державної політики мають бути покладені принципи Акту про мале підприємництво для Європи, додав він.

 

Національна платформа МСБ розпочинає збір пропозицій щодо питань, які б могли бути винесені на парламентські слухання, а також проектів законодавчих актів та аналітичних матеріалів для підготовки проведення парламентських слухань щодо розвитку малого і середнього бізнесу на належному рівні.

 

Контактна особа: Анастасія Баклан, спеціаліст з комунікацій проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, +38 093 460 87 03, +38 044 279 00 76, ABaklan@cipe.org

 

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

[Голосів: 9    Середня оцінка: 3.6/5]
Comments:

Залишити коментар