"Активи України"
Ресурси Вінничини

Перелік програм та продуктів для малого та середнього бізнесу

0

 

business-success
1. Райффайзен Банк Аваль Академія бізнесу від Райффайзен Банку Аваль. Програма передбачає проведення бізнес-форумів з клієнтами банку та проведення бізнес-навчань для клієнтів банку.​

2. Укрсоцбанк – Компенсаційна програма для с/г підприємств, яка передбачає кредитування с/г підприємств за заниженою ставкою.

 

 

 

3. Укрсиббанк – 500 000 000 для Вашого бізнесу. Програма передбачає кредитування клієнтів МСБ за ставкою 16,9% річних.​

4. УкрЕксімбанк – Спільна з ЄІБ Програма кредитування МСБта установ із середньою капіталізацією, яка передбачає розвиток бізнесу, придбання техніки в т.ч. сільгосптехніки, оборотний капітал, обладнання, інвестиції тощо. Кредитування пропонується за ставками: 21,5% у гривні, 11,8% USD, 10,80% €.

 

 

 

5. Сбербанк Росії – кредити на започаткування бізнесу (надання кредитів на поповнення оборотних коштів, овердрафт, факторинг), кредитування на інвестиційні цілі (кредитування на покупку нового комерційного автотранспорту), фінансування під депозиткредити для агробізнесу (кредит на поповнення оборотних коштів агрокомпаній, кредит на придбання нової агротехніки, вексельне фінансування, спеціальна програма «Вексель на насіння»), документарні операції (банківські гарантії, банківські акредитиви, торгове фінансування).

6. Укргазбанк – Програми Німецько-Українського Фонду, Програми з урядом Білорусі: 1) Нове обладнання від Республіки Білорусь, сільськогосподарська техніка від Республіки Білорусь, транспортні засоби від Республіки Білорусь; 2) Програми для ОСББ та ЖБК; 3) власні програми (програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання, програма овердрафтного кредитування, програма кредитування «транспортні засоби для бізнесу», бланковий овердрафт, придбання комерційної нерухомості та нового обладнання або устаткування для бізнесу, придбання нової сількогосподарської техніки).

 

 

 

7. Німецько-Український Фонд Програма мікрокредитування (до €25 000 для ФОП та мікропідприємств, до €100 000 для малих підприємств, до €250 000 для середніх підприємств), Програма з рефінансування заходів підтримки системи кредитування у сільській місцевості (Програма розрахована на розширення кредитування ММСП у сільській̆ місцевості, об`єм кредитування до €250 000), Програма з кредитування ММСП України за пріоритетними галузевими напрямами (Пріоритет І: Сільське господарство, кредитування до €300 000 – великі інвестиційні проекти, овочесховища. Пріоритет ІІ: виробництво та надання послуг (всі інші галузі), торгівля, кредитування до €100 000). Усі програми передбачають кредитування на рівні UIRD (Українського індексу депозитних ставок).​

Джерело: Зелена книга політики підтримки підприємництва внутрішньо переміщених осіб (підготовлена за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ)

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар