"Активи України"
Ресурси Вінничини

Перша в Україні онлайн-карта ресурсів для бізнесу запрацювала у Вінниці

0

Українські підприємці, інвестори та експерти отримали можливість дізнатися про доступні ресурси Вінницького регіону та опублікувати інформацію про власні програми на новому сайті “Активи України” www.uaassets.com.

 

Снимок экрана 2015-09-10 в 14.26.52

 

Портал підготовлено Всеукраїнською Асоціацією Консультантів з Управління (ВАКУ) та Спілкою підприємців “Стіна” в рамках проекту “Посилення впливу бізнес асоціацій на формування ресурсної бази розвитку бізнес-середовища у Вінницькій області”, що реалізується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

 

Відвідувачі сайту отримають вільний доступ до інформації про:

 

  • доступні для оренди та продажу земельні ділянки та приміщення комунальної власності у містах Вінниця, Козятин, Жмеринка, Ладижин, Могилів-Подільський, що розміщені на онлайн-карті.
  • умови актуальних кредитних програм ряду українських банків,
  • гранти та можливості для малого та середнього бізнесу,
  • досвідчених менторів у веденні бізнесу, що безкоштовно співпрацюють з підприємцями початківцями,
  • провідні консалтингові компанії,
  • франшизи для відкриття нового бізнесу,
  • агенції з пошуку персоналу та сайти пошуку роботу, з можливістю розмістити свою вакансію на сайті,
  • рекламні та маркетингові компанії, що займаються просуванням бізнесу,
  • корисні сайти з пошуку державних закупівель.

 

“Для відкриття порталу було отримано унікальну інформацію про приміщення та земельні ділянки комунальної власності від місцевих економічних відділів, які раніше не фігурували публічно, проведено оцінку консалтингових компаній на рівень професіоналізму, зібрано усі кредитні та грантові програми для малого та середнього бізнесу Вінничини”, – розповів керівник проекту Олексій Зволинський.

 

Відвідувачі сайту мають можливість самим розмістити будь-який з наведених вище ресурсів щоб знайти нових клієнтів та партнерів. Для цього достатньо обрати категорію з переліку, після чого натиснути кнопку “Додати ресурс” у правій боковій панелі сайту. Інформація з’явиться на сайті після модерації адміністраторів.

 

Снимок экрана 2015-09-10 в 14.27.10

 

На підставі аналізу ресурсів для малого та середнього бізнесу, розуміщених на сайті, Спілка підприємців «Стіна» планує адвокаційну кампанію, спрямовану на великий бізнес та органи публічної влади, щодо формування ефективної політики ресурсного забезпечення МСБ Вінницької області.

[Голосів: 8    Середня оцінка: 5/5]
Comments:

Залишити коментар