"Активи України"
Ресурси Вінничини

Петиція Президенту про збереження спрощеної системи оподаткування

0
Снимок экрана 2015-09-11 в 11.51.40Національна платформа МСБ запрошує підприємців та представників громадянського суспільства підписати електронну петицію: “Введення мораторію на зміни до існуючої спрощеної системи оподаткування”.

 

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Виталий Неважно
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/005991-еп. Подана 10.09.2015
Дата початку збору підписів: 10.09.2015

 

Для підписання петиції вам необхідно зареєструватися на сайті Президента України за посиланням:

 

 

ВІД АВТОРА: Можливо, спрощена система оподаткування і не є досконалою, але вона дає можливість підприємцям та юр.особам працювати і надавати роботу іншим громадянам в досить тяжку ситуацію в країни, коли більшість крупних підприємств в різних сферах економіки не працюють, або не мають можливості виплачувати робітникам заробітну плату. Малий бізнес своєчасно сплачує податки до державного та місцевих бюджетів, що є досить важливим в нинішній важкої ситуації в країні.

 

Тому не треба зараз, коли порушені старі економічні зв’язки та неналагоджені нові, руйнувати цю систему оподаткування. Також, зміна системи оподаткування для юридичних осіб 3 групи, які надають послуги населенню, приведе до збільшення вартості послуг для громадян, що в даний час негативно впливатиме на подальший розвиток якості та доступності наданих послуг, або взагалі, населенні буде відмовлятися від якісних послуг(наприклад, медичні послуги).
[Голосів: 6    Середня оцінка: 4.5/5]
Comments:

Залишити коментар