"Активи України"
Ресурси Вінничини

Політики Харківщини пообіцяли підтримувати розвиток МСБ

0

Сапронов 4У Харкові продовжується низка зустрічей Коаліції малого і середнього бізнесу із учасниками передвиборної кампанії.

 

У понеділок, 05 жовтня 2015 року, ініціативу підприємців щодо співробітництва у сфері МСБ підтримав кандидат на пост міського голови Юрій Сапронов, підписавши меморандум «Пріоритетні реформи малого та середнього бізнесу та основні заходи по розвитку бізнес-середовища в Харківській області на період 2015-2020 років». Своє бажання приєднатися до меморандуму він пояснив так:

 

Набока дает интервью«У моїй програмі червоною ниткою проходить проблема малого бізнесу, проблема підприємництва. І місто, і підприємці зачекалися, що місто буде відкритим, справедливим, будуть умови роботи, прозорими будуть всі тендери, усе, що пов’язане з малим бізнесом і підприємництвом.

 

Я абсолютно впевнений, що в умовах кризи, у сьогоднішніх умовах місто можна витягти, і двигуном міста, драйвером міської економіки може виступити тільки малий бізнес і підприємці».

 

Шармар_Набока_СапроновВід імені підприємців виступили Олександр Шармар – регіональний керівник проекту «Впевнений бізнес – заможна громада», що здійснюється за підтримки USAID, та Едуард Набока – співкоординатор проекту та виконавчий директор Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців». Вони розповіли про хід проекту та основні етапи формування вимог харківського бізнесу до регіональної влади, зауваживши, що сподіваються на справжні та ефективні кроки представників майбутньої влади з покращання бізнес-клімату в Харкові

 

Зокрема, Едуард Набока зазначив, що якщо хоча б частина висунутих вимог буде реалізована, то в місті буде зовсім «інша картина бізнесу».

 

Захід відбувся за ініціативи регіональних партнерів Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» – Профспілки підприємців м. Харкова, Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», Харківського регіонального відділення профспілки таксистів України, Харківського обласного та міського відділення профспілки підприємців, Харківського обласного відділення Всеукраїнської асоціації підприємців, Спілки робітників сфери безпеки м. Харкова.

 

Підписання Меморандуму планується також із іншими кандидатами в депутати місцевих рад та на посаду міського голови.

 

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар