"Активи України"
Ресурси Вінничини

Підприємці Харкова зібрали підписи на підтримку 1718

0

Бизнес-играПідприємці Харкова 17 червня взяли участь у акції протесту біля Верховної ради проти введення з 1 липня касових апаратів.

 

Асоціація приватних роботодавців

 

Делегація Асоціації приватних роботодавців привезла з собою підписи, зібрані на підтримку проекту закону 1718, який скасовує норму обов’язкового використання касових апаратів з 1 липня підприємцями 3-ї групи єдиного податку та з 1 січня 2016 підприємцями 2-ї групи єдиного податку, які здійснюють продаж товарів і послуг за готівковий розрахунок.

 

За підтримку цього закону поставили свої підписи 436 підприємців.

 

Текст звернення:

 

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року № 71 внесено зміни до чинного законодавства, зокрема, до ст. 296 ПК України, ст.ст. 3, 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій» в частині щодо запровадження застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами малого підприємництва фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку з 01.07.2015 року, 01.01.2016 року.

 

Соціально-економічна ситуація, що склалася у державі, стрімке зубожіння населення, створили економічні умови за яких введення в дію норм закону про застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами малого підприємництва фізичними особами-підприємцями спрощенцями з 01.07.2015 року, 01.01.2016 року ставить підприємців спрощенців поза рамки закону та є дискримінаційною нормою, а застосування касових апаратів вказаною категорією суб’єктів господарювання є неможливою в сьогоднішніх умовах.

 

Так згідно розрахунків у суб’єка господарювання виникають разові та постійні додаткові витрати на ведення діяльності:

 

Додаткові витрати підприємця при застосуванні фіскальних РРО:

Від 5700,00 грн. – 20000,00 (разова) вартість РРО за 1 одиницю + програмне забезпечення + фіскалізація (опломбування, витрати на реєстрацію в фіскальній службі);

100,00 грн. (разова) відкриття розрахункового рахунку в банку;

100,00 грн. (щомісяця) оплата банку за ведення рахунку;

200,00 грн. за оренду банківського терміналу;

1,6 – 2,5% при зарахування готівки з карткового рахунку покупця до рахунку підприємця;

0,5 – 1% оплата банку за зняття готівки;

200,00 грн. (щомісяця) обслуговування РРО;

49,00 (кожного разу) за опломбування РРО. При покупці, при ремонті;

200,00 грн навчання одного найманого працівника працювати на РРО.

 

Крім того, слід наголосити на невідповідності технічних можливостей існуючих реєстраторів розрахункових операцій (неможливість використання при низьких температурах та підвищеній вологості) за умови застосуванні РРО за межами стаціонарних приміщень, в яких здійснюється діяльність велика кількість платників єдиного податку (1-2-3 групи); на існуванні проблем з засобами електроннго зв’язку, що призведе до позбавлення певних територій можливості існування існуючої інфраструктути та розвитку нової.

 

Враховуючи викладене, групою народних депутатів України до Верховної Ради України внесено законопроект за № 1718 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)», спрямований на вирішення вказаних суперечностей в законодавстві та зменшення соціальної напруги у суспільстві.

 

Підприємницька спільнота просить підтримати вказаний законопроект

[Голосів: 3    Середня оцінка: 4.7/5]
Comments:

Залишити коментар