"Активи України"
Ресурси Вінничини

ТПП повинна займатися зовнішньоекономічною діяльністю – Андрій Гижко

0

Від впливу на формування регіонального економічного порядку денного для бізнесу і громади до виведення українських товаровиробників на зовнішні ринки, – бачення ролі палат очима представників влади, бізнес-об’єднань та самих ТПП

 

1gyzko_ilikenews.comПерший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко вважає, що робота Торгово-промислової палати в регіоні має бути налагоджена більш ефективно. Таку думку він висловив у коментарі «МСБ UA».

Щодо посвідчення походження товарів та деяких інших передбачених законодавством функцій проблем не виникає. «Але робота Торгово-промислової палати у Вінницькій області в цілому мене не влаштовує, тому що вона взагалі не займається зовнішньоекономічною діяльністю, а лише «сидить» на тих документах, які в них є», – розповів А. Гижко.

 

 МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за червень 2015 року

 

На запитання щодо налагодження роботи ТПП з якнайбільшою користю для бізнесу Вінниччини він відповів, що це залежить персонально від людини, адже для цього має бути дуже активна зовнішня позиція, якої на сьогодні регіону бракує.

 

 

«Перш за все, регіональна ТПП повинна більш активно встановлювати зв’язки за кордоном, адже такі палати є у кожній країні світу, – сказав А. Гижко. – Тому ця організація має бути основним провідником у сфері бізнесу не всередині країни, а назовні».

 

 

На його думку, основним обов’язком палати є саме налагодження експорту та імпорту, а також відносин між українськими і закордонними підприємцями.

 

 

Міськради готові співпрацювати з ТПП — Марія Порчук, Чернівці 

 

porchuk_times.cv.uaЗаступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія Порчук вважає, що торгово-промислові палати саме зараз мають грати першочергову провідну роль, адже окрім бізнесу, на їх підтримку розраховують і  міськради. Тим паче, що палати мають гарні зв’язки з різними країнами. «Поки активних дій з їх сторони ми не бачимо», – говорить вона про регіональну палату Чернівецького регіону.

 

 

 

 

Вікторія Жмайло

 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар