"Активи України"
Ресурси Вінничини

ТПП України зміцнює позиції бізнесу у взаємовідносинах з Китаєм

0

 

21191775336_b8b3f18435_o

Угоду стратегічного співробітництва між ТПП України та Китайською торговою асоціацією урочисто підписали керівники організацій Геннадій Чижиков та Вейцзянь Чжоу у Президент-готелі у Києві. Церемонію відвідали екс-президент України Віктор Ющенко, посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь, народні депутати, представники влади, бізнесу та дипломати обох країн.

 

 

 

 
Презентація Китайської торгової асоціації викликала велику зацікавленість у представників влади та бізнесу. Китай – це великий партнер та потенціальний інвестор для України. Під час обговорення двосторонніх торгівельних відносин України та Китаю була висловлена пропозиція створення щорічного двостороннього українсько-китайського форуму, який допоможе подолати бар’єри для бізнесу та відкрити нові горизонти для співпраці.Україна і Китай мають усі можливості аби найближчим часом значно покращити двосторонні взаємовигідні економічні зв’язки, переконані усі учасники заходу.

 

 

Як зазначив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, угода про співробітництво між ТПП України та новоствореною Китайською торговою асоціацією буде сприяти ефективній співпраці наших організацій. «Враховуючи складне становище, в якому зараз знаходиться економіка України, одним з найважливіших напрямків діяльності нової Асоціації має стати залучення інвестицій в нашу країну. Особливу увагу ми приділяємо інтересу китайської сторони до українського агропромислового сектора, який наразі набуває особливого значення для української економіки та розвитку українського експорту», – зазначив він.

 

 

Успішна співпраця ТПП України та Китайської торгової асоціації має вивести відносини між Україною та Китаєм на вищий рівень. Йдеться про забезпечення підприємництва оперативною діловою інформацією, встановлення нових контактів, активізацію участі бізнесу обох сторін у різноманітних виставках. Галузі, в яких необхідно активізувати співробітництво – авіабудування і АПК, металургія і високі технології, логістика, туризм, енергетика, транспорт тощо. «Місія Китайської торгової асоціації – розвиток торгово-економічних відносин між Україною та Китаєм. У найближчі п’ять років ми плануємо стати однією із провідних асоціацій в Україні», – зазначив Вейцзянь Чжоу, голова Китайської торгової асоціації.

 

 

Торік обсяг китайсько-українського товарообігу перевищив 8 млрд. доларів США. Підписання Угоди стратегічного співробітництва укріплює позиції Китаю в Україні та надає нові перспективи українсько-китайським торгово-економічних відносинам. Надзвичайний та Повноважний Посол Китаю в Україні, Чжан Сіюнь, у своєму виступі відзначив: «Китайська торгова асоціація – це платформа та механізм для ефективного бізнесу. Асоціація допоможе китайським компаніям просувати продукцію на українському ринку. Сьогодні економіка Китаю проходить через значні зміни, а це означає укріплення відносин зі своїми партнерами, включаючи Україну. Україна має великий потенціал розвитку торгівлі та зміцнення потоку експорту до таких країн-партнерів, як Китай. Китайський уряд, зі свого боку, високо оцінує потенціал українських компаній».

 

 

Джерело: ucci.org.ua

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар