"Активи України"
Ресурси Вінничини

У Краматорську та Артемівську підприємцям допоможуть розвивати експорт

0

экспортЦентр експорту Export-UA Донецької торгово-промислової палати презентує проект «Створення умов для розвитку експортного потенціалу підприємств МСБ Донецької області», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

 

13 жовтня 2015 з 13-00 до 17-00 в місті Краматорськ і 15 жовтня 2015 з 9-00 до 13-00 в місті Артемівськ відбудуться зустрічі з експортерами для обговорення питань і тим, на яких буде сконцентрована діяльність проекту.

 

У ході зустрічі підприємствам буде надана можливість оцінити готовність компанії і товару до експорту. За результатами оцінювання буде визначено пріоритетні напрямки діяльності проекту, тематики майбутніх семінарів, індивідуальних консультацій і програми супроводу.

 

Можливості проекту:

 

  • Актуальні знання від експертів-практиків міжнародного рівня;
  • Індивідуальні консультації щодо доступу на нові ринки, аналітика вимог ринку саме для вашого товару;
  • Пошук партнерів за кордоном і внесення інформації про компанію в міжнародну базу Europe Enterprices Network;
  • Навчання навичкам міжнародної торгівлі, експортного маркетингу, аналітики вимог, СЕ-маркування, схемами сертифікації безпеки харчової продукції;
  • Посібники з основних питань експортної діяльності;
  • Online-інструменти просування підприємства на зовнішні ринки.

 

Участь у всіх заходах проекту є БЕЗКОШТОВНОЮ

 

Місце проведення: 

 

13 жовтня 2015 з 13-00 до 17-00 м.Краматорськ, вул. 19 Партз’їзду, 48-а, 3-й поверх конференц-зал Відділення у м.Краматорськ Донецької ТПП. Реєстрація для участі обов’язкова.

 

15 жовтня 2015 з 9-00 до 13-00 м Артемівськ, вул. Радянська, 32, 2-й поверх – конференц-зал Відділення у м.Артемівськ Донецької ТПП. Реєстрація для участі обов’язкова.

 

Контактна інформація: Таміла Дмитриченко, +38 099 945 64 03, expert2@export- ua.com

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар