"Активи України"
Ресурси Вінничини

«Фішкою» ТПП має бути допомога бізнесменам-початківцям – Олександр Пилипчук

0

Best-Business-Ideas-For-2014

 

«У нас практично всі підприємці, які займаються бізнесом, є економічно безграмотними. І тому назріла велика проблема – їм нікуди звернутися за допомогою. Саме торгово-промислова палата має зайнятися цим», – розповів журналістам «МСБ UA» директор ТОВ «Аркосбудпроект», що є членом Вінницької ТПП, Олександр Пилипчук.

 

За його словами, хотілося б, щоб у торгово-промисловій палаті був створений такий відділ, який би займався усуненням економічної безграмотності підприємців. ТПП повинна допомагати  звичайним  підприємцям, що займаються бізнесом, але не навчалися, скажімо, у Лондоні.

 

МАТЕРІАЛ З  НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ” – головні новини у сфері розвитку підприємництва в Україні за червень 2015 року

 

«Вони повинні надати такому підприємцю послуги: допомогти розробити бізнес-план, проаналізувати всі ризики, тобто порадити підприємцю, як правильно почати свій бізнес. Я вважаю, що це має бути «фішкою» торгово-промислової палати, якої зараз немає», –розповів він.

 

Як  зазначає О. Пилипчук, Вінницька ТПП уже декілька років намагається діяти у цьому напрямі – палата навіть відкрила Школу підприємця, в якій проводять тренінги. Однак виникає багато труднощів. «Це повинно виглядати дещо по-іншому. Адже, уявіть собі ситуацію, коли людина не має медичної освіти і не знає, як робити операцію на серці, а їй проводять тренінг, як це правильно зробити. Якщо вона не має знань, такі заходи не зможуть ніяк їй допомогти», – вважає підприємець.

 

На його думку, Вінницька Торгово-промислова палата є серйозною організацією,  однією з провідних.  Однак вона має один недолік –«відсутність такого важливого елементу як експоцентр». «Експоцентр – це свята святих регіональної Палати. Через нього вона може не тільки  проводити різноманітні виставки, але й здійснювати консалтинг. Це дуже велика допомога бізнесу», –переконаний О. Пилипчук.

 

Дуже шкода, зазначає він, що  місцева влада не йде назустріч торгово-промисловій палаті.

 

ТПП має бути містком між бізнесом і владою — Сергій Кравець

 

Консультант генерального директора з зовнішньоекономічних питань ПАТ «Оболонь» Сергій Кравець вважає, що ТПП має бути містком між бізнесом і владою. «Ключовий вектор нашої співпраці з ТПП — допомога палат у виході на нові ринки збуту шляхом організації різних виставкових заходів. Це посередницька ключова функція, яку виконують палати. І другий напрям — це внутрішня комунікація», — зазначив С. Кравець.

 

Вікторія Жмайло

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]
Comments:

Залишити коментар