"Активи України"
Ресурси Вінничини

Що таке адвокасі?

Адвокасі – це надання впливу або підтримка. Вплив на державну політику спрямовано на зміну певних її компонентів, включаючи:

 

  • закони і законодавчі акти
  • регуляторні та нормативні акти
  • судові ухвали та рішення
  • постанови і розпорядження адміністративних органів платформи політичних партій
  • інституційну політику

 

Формування державної політики включає в себе отримання підтримки і виступи на користь конкретних компонентів політики, що проводиться державою в тій чи іншій галузі. Це може бути схвалення, анулювання, відхилення або коригування цієї політики.

 

ЯК ЕФЕКТИВНО ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ: КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЙ

 

Досвід проведення реформ у багатьох країнах країн показав, що економічні реформи дійсно ефективні, коли бізнес асоціації заявляють про себе за допомогою едвокасі – захисту / відстоювання і просування своїх позицій. Групи підприємців представляють важливий сегмент суспільства – той, який стимулює економічне зростання за допомогою створення товарів і послуг, а також робочих місць, необхідних для їх виробництва. Отже, їх голос має бути почутий в процесі прийняття рішень.

 

Національна платформа МСБ надає можливість бізнес-асоціаціям та організаціям підтримки підприємництва долучитися до акутальних адвокасі або ініціювати власну кампанію. Долучайтеся до роботи.