"Активи України"
Ресурси Вінничини

Підприємці та експерти гуртуються на платформі

0

Понад сто бізнес-асоціацій України об’єдналися в одну спільноту – Платформу малого та середнього бізнесу, для того, щоби разом відстоювати інтереси підприємців, покращувати законодавство та контролювати його виконання владою.

803673m- Це свого роду національна платформа, задачею якої є формувати щорічний план дій для влади, написання законодавства та контроль за владою в частині його виконання, – каже голова спілки підприємців «Стіна», яка виступила одним із ініціаторів такого об’єднання, Олександр Печалін.
Перша вимога, яку ставлять підприємці, за його словами, полягає у накладенні на рівні держави мораторію на перевірки, зниження єдиного соціального внеску тощо, – повідомляє “Каталог 20.ua“.
Ми хочемо зробити так, щоб у малого бізнесу не було перевірок, щоб малий бізнес можна було за один день зареєструвати, легко отримати кошти, мінімум перевірок і навантажень, і щоб його було легко закрити, – додає координатор ініціативної групи створення національної платформи малого та середнього бізнесу Юлія Веретельникова. – Національна платформа малого та середнього бізнесу – це об’єднання бізнес-асоціацій, які працюють в секторі малого та середнього бізнесу та аналітичних експертних організацій, які також займаються цією проблематикою. Ми хочемо створити платформу для консолідації сил малого та середнього бізнесу та побудови діалогу з владою.
За її словами, об’єднання буде вирішувати питання, які не можуть бути вирішені учасниками ринку окремо або якщо вони актуальні для всіх підприємців, а також проблеми бізнесу, які потребують серйозної експертної оцінки.
Як повідомила журналістка Ліна Калугіна, експерти розраховують, що в найближчі п’ять-десять років у разі постійної роботи платформи спільно з держорганами ведення малого та середнього бізнесу в Україні значно полегшиться і з’явиться набагато більше підприємців.

Автор: Олександр Кривенко (за матералами “Каталог 20.ua” від  27 квітня 2014, Вінниця)

Посилання: http://msb.dy.kiev.ua/620-Pidpriemci-experti-gurtujut’sja-na-platformi/

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]
Comments:

Залишити коментар