"Активи України"
Ресурси Вінничини

Долучитись

Критерії участі в Національній платформі МСБ

Учасниками Національної платформи МСБ можуть бути:

 

1) Членські об’єднання

 

• Зареєстровані бізнес-асоціації, торгово-промислові палати та інші неурядові організації-юридичні особи, що застосовують у своїй діяльності принципи демократичного врядуванняi, об’єднують представників малого та середнього бізнесу за територіальним та/або секторальним (галузевим) принципом, надають своїм членам послуги і представляють їхні інтереси у державно-приватному діалозі.
• Неформальні/незареєстровані об’єднання та спільноти представників МСБ, що поділяють місію, цінності та мету Національної платформи МСБ, застосовують у своїй діяльності принципи демократичного врядування, об’єднують представників малого та середнього бізнесу за територіальним та/або секторальним (галузевим) принципом, надають своїм членам послуги і представляють їхні інтереси у державно-приватному діалозі.

 

2) Нечленські організації

 

• Будь-які організації, які не виконують представницьких функцій (не мають членства), але поділяють
місію, цінності та мету Національної платформи МСБ і чия діяльність спрямована на надання послуг малому та середньому бізнесу, підтримку та розвиток МСБ, покращення ділового середовища та інвестиційного клімату в Україні (фонди підтримки підприємництва, агенції регіонального розвитку, бізнес-інкубатори та акселератори тощо)

 

3) Аналітичні та експертні групи

 

• Науково-дослідні інститути, аналітичні центри, експертні організації, університети, бізнес-школи
тощо, які поділяють цінності, місію та мету Національної платформи МСБ та сприяють їхній реалізації.

 

Як долучитися до Національної платформи МСБ/припинити участь у мережі

 

• Кожна організація, що відповідає зазначеним критеріям, може завантажити та роздрукувати Меморандум, підписати та закріпити печаткою організації, направити кольоровий скан підписаного Меморандуму на електронну адресу: info@msb.enarod.org.
• Надсилаючи Меморандум, організація підтверджує, що надана інформація є актуальною та достовірною, а особа, що заповнює аплікаційну форму, дійсно уповноважена на це організацією.
• Організація також підтверджує, що поділяє цінності, місію та мету Національної платформи МСБ та приймає принципи її діяльності.
• Отримана заявка перевіряється Координаційним центром Національної платформи МСБ на предмет відповідності критеріям участі. За необхідності Координаційний центр зв’язується із заявником для уточнення інформації. З моменту появи відомостей про організацію у відповідному розділі веб-сайту Національної платформи МСБ організація вважається дійсним учасником мережі.
• Будь-яка організація має право припинити своє членство у Національній платформі МСБ у будь-який момент з власної ініціативи шляхом направлення відповідного повідомлення до Координаційного центру мережі.
• Якщо організація-учасник допускає порушення цінностей та/або принципів діяльності мережі, Координаційний центр має право повідомити про це інших учасників Національної платформи МСБ, а також широкий загал. У разі грубого або повторного порушення цінностей та/або принципів діяльності мережі учасники Національної платформи МСБ вирішують питання подальшої участі такої організації в мережі шляхом внутрішнього обговорення та голосування.

 

Зареєструватися на сайті та стати УЧАСНИКОМ Національної платформи МСБ може кожен:

 
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА САЙТІ  
 

Надалі офіційно зареєстровані бізнес-об’єднання Національної платформи МСБ отримуватимуть інформацію на e-mail щодо актуальних адвокасі-кампаній з подолання конкретних перешкод для розвитку бізнесу з можливістю голосування та проведення відкритих дискусій. Більше того, організації-учасники зможуть самі виступати ініціаторами проведення регіональних чи національних кампаній із захисту інтересів підприємців, а також брати участь у формуванні спільної позиції МСБ щодо тих чи інших дій влади.

 

З питань партнерства та пропозицій щодо проведення адвокасі-кампаній прохання звертатися до експерта з комунікацій Платформи Анастасії Баклан: +380 (44) 279 00 76, info@msb.enarod.org 

 

СЛІДКУЙТЕ ЗА АКТУАЛЬНИМИ НОВИНАМИ У FACEBOOK