"Активи України"
Ресурси Вінничини

Підтримка проекту

Цей веб-ресурс Національної платформи малого та середнього бізнесу створений та підтримується за сприяння Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» (Підтримка невідкладних реформ для покращення бізнес-середовища в Україні) (SURE), який виконується Центром міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Мета Проекту полягає у сприянні внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією і для покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСБ) в Україні.

cipe_logo_128hЦентр міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) – міжнародна організація, що вбачає свою місію в зміцненні демократії через розвиток підприємництва та ринкові реформи у всьому світі. Основні напрямки роботи включають боротьбу з корупцією, підприємницькі об’єднання, доступ до інформації, тіньовий сектор і майнові права, програми для жінок і молоді.

В Україні СІРЕ зареєстрував представництво в 2010 р. для роботи над новою програмою, спрямованою на розвиток потенціалу та посилення українських бізнес-асоціацій.

 

usaid_logo_128hАгентство США з міжнародного розвитку (USAID) – незалежне агентство федерального уряду США, що відповідає за невійськову допомогу іншим країнам. До пріоритетних цілей організації належить викорінення крайньої бідності та сприяння розвитку стійких демократичних суспільств, які здатні реалізувати свій потенціал.

В Україні підтримка з боку USAID зосереджена на трьох напрямах: охорона здоров’я та соціальні перетворення, економічне зростання, а також демократія та належне врядування. Починаючи з 1992 року, USAID надав Україні технічної та гуманітарної допомоги на суму 1,7 млрд доларів. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні можна звертатися до відділу зв’язків з громадськістю USAID за телефоном: +38 (044) 492-71-01 або завітати до веб-сайту: http://ukraine.usaid.gov/